Vox KW 17-09

690ден

Кујнска вага

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет – 5 кг
Тара функција
Калено стакло, автоматско исклучување
Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz
Прецизност – 1 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.