Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox KW 03-01DB

790ден

Кујнска вага

Не е на залиха

SKU: 8606019602710 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Капацитет – 5 кг
Тара функција
Aвтоматско исклучување, технологија со сензори, показател за слаба батерија, показател за преоптоварување, LCD екран,
Дигитален часовник, тајмер со одбројување, аларм
Единици за избор (конверзија) – g/kg/oz/lb/oz
Прецизност – 1 гр
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.