Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 850 ден месечно.

Vox KS 2800 SG

14.590ден

Фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604851 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: 250 л
5 полици, 1 фиока, 5 прегради на вратата
Антибактериска заштита, внатрешно светло
Голема фиока за овошје и зеленчук
Статичен систем за ладење
Автоматски систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратата
Потрошувачка на енергија годишно: 127 kWh
Бучава: 42 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 595 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.