-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox KS 1200 F

8.290ден

Фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604776 Категории: ,

Опис

Волумен: 90 л
Ентериер на фрижидер: 3 полици, 2 прегради на врата, 1 фиока
Голема фиока за овошје и зеленчук, држач за јајца
Статички систем за ладење, автоматски систем за одмрзнување
Антибактериска заштита, внатрешно LED светло, тивок при работа
Промена на смерот на отворање на вратата
Потрошувачка на енергија годишно: 107 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 480 x 821 x 500 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.