-15%

Vox KS 1100

8.890ден 7.590ден

Фрижидер

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: 88 л
2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
Промена на смерот на отворање на вратата
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 113 kWh
Бучава: 43 dB
Димензии (ШxВxД): 519 x 878 x 544 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.