-21%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 320 ден месечно.

Vox KR9703

5.490ден

Миксер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019603267 Категорија:
Купи со IuteCredit

Опис

Тип на миксер – Со сад
Моќност – 600 W
Капацитет на садот – 5 л
Сад од нерѓосувачки челик
Механизам за лесно отстранување на мешалките
Главата на миксерот може да се подигне
7 брзини + Турбо
Додатоци: 2 маталки, 2 мешалки за тесто
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.