-15%

Vox KK 3600

21.090ден 17.990ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600228 Категории: ,

Опис

Волумен: фрижидер – 230л, замрзнувач – 106л
4 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 306 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 650 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.