-17%

Vox KG161

2.990ден 2.490ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600167 Категорија:

Опис

Контактна скара
Моќност – 2000 W
Димензии на плочата – 24 cm x 24 cm
Сад за складирање на вишокот маснотии, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Нелепливи плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Термостат – подесување на температура
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.