-20%

Vox KG160A

2.490ден 1.990ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602659 Категорија:

Опис

Контактна скара
Моќност – 1500 W
Сад за складирање на вишокот маснотии, светлосни сигнали, елегантен инокс дизајн, простор за чување на каблите
Нелепливи плочи што овозможуваат исклучително лесно чистење
Термостат – подесување на температура
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.