Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox KG 2600 B

13.990ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731001 Категории: ,

Опис

Волумен: фрижидер – 227 л, замрзнувач – 40 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Климатска класа: N
Гас: R600a
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 216 kWh
Тивок при работа
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 59.9 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.