-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox KG 2500

11.090ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108251362 Категории: ,

Опис

Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
3 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратите
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 570 x 1440 x 540 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.