Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox KG 2500 SF

13.690ден

Комбиниран фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604899 Категории: ,

Опис

Волумен: фрижидер – 171 л, замрзнувач – 42 л
4 стаклени полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
1 полица во замрзнувач
Антибактериска заштита, внатрешно светло, тивок при работа
Механичка контрола
Статичен – less frost систем за ладење
Автоматски/мануелен систем за одмрзнување
Промена на смерот на отворање на вратите
Потрошувачка на енергија годишно: 212 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1440 x 570 mm
Боја: сива
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.