-35%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox IKS 1450

15.490ден

Вграден фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Волумен: фрижидер – 106 л, замрзнувач – 17 л
2 полици, 3 прегради на врата, 1 фиока, фиока за мраз
Промена на смерот на отворање на вратата
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 182 kWh
Бучава: 41 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 875 x 545 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.