-15%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1200 ден месечно.

Vox IKK 3400

20.490ден

Вграден фрижидер

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600099 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Волумен: фрижидер – 181 л, замрзнувач – 75 л
4 полици, 4 прегради на врата, 1 фиока
3 фиоки во замрзнувач
Промена на смерот на отворање на вратата
Турбо ладење, контрола за влага
Енергетска класа: А+
Потрошувачка на енергија годишно: 269 kWh
Бучава: 38 dB
Димензии (ШxВxД): 540 x 1770 x 545 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.