Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox HT 9955U

890ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602772 Категорија:

Опис

Моќност: 1400 W
2 брзини, 2 температури
Отстранлива задна решетка
Soft feel рачка, заштита од паѓање
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.