-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox HT 8955

590ден

Фен

Не е на залиха

SKU: 8606019600754 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 1400 W
Брзини – 2
Температури – 3
Должина на кабел – 2 м
Oтрстранлива последна решетка
Преостанати користи – Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.