Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 8920

1.190ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602758 Категорија:

Опис

Професионален фен
Моќност: 2200 W
2 брзини, 3 температури
Дување на ладен воздух
Должина на кабел: 3 м
Отстранлива задна решетка
Додатна заштита од паѓање, елегантен дизајн
AC Motor, Ionic, заштита од прегревање, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.