-22%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 8831

890ден 690ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600815 Категорија:

Опис

Моќност – 1400 W
Cool shot
Брзини – 2
Температури – 3
Должина на кабел – 1.8 м
Отстранлива задна решетка
Преостанати користи – Soft Feel рачка, заштита од паѓање
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.