-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox HT 814

1.190ден

Фен

Не е на залиха

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2000 W
Можност за дување ладен воздух
Брзини – 2
Температури – 3
Должина на кабел – 2 м
Отстранлива последна решетка
AС мотор, lonic, заштита од прегревање, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.