Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 7755

590ден

Фен

Не е на залиха

SKU: 8606019602789 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1400 W
2 брзини, 2 температури
Soft Feel рачка, заштита од паѓање
Отстранлива задна решетка
Боја: црна
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.