Vox HT 7755

Фен

Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 1400 W
2 брзини, 2 температури
Должина на кабел: 3 м
Soft Feel рачка, заштита од паѓање
Боја: црна
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.