-13%

Vox HT 550

1.490ден 1.290ден

Фен

Не е на залиха

SKU: 8606019600808 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност – 2000 W
Cool shot
Брзини – 2
Температури – 3
Должина на кабел – 2 м
Отстранлива последна решетка
Преостанати користи – АС мотор, lonic, заштита од прегревање, cool shot, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.