-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 3064

490ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019600778 Категорија:

Опис

Моќност – 1000 W
Брзини – 2
Температури – 2
Должина на кабел – 1.8 м
Преклопувачка рачка, заштита од прегревање на моторот, алка за закачување
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.