-17%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox HT 3023

1.490ден

Фен

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602802 Категорија:

Опис

Моќност: 1600 W
2 брзини, 2 температури
Должина на кабел: 1.8 м
Рачка со преклопување, заштита од прегревање, алка за закачување
Отстранлива задна решетка
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.