-10%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1060 ден месечно.

Vox GSI 6644

17.990ден

Вградна машина за садови

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Капацитет: 13 комплети
6 програми, одложен старт
Температури: 40, 50, 65, 70°C
Енергетска класа: А++, Еко
Потрошена вода при стандарден циклус: 12 л
Потрошeна енергија за циклус: 0,9 kWh
Бучава: 49 dB
Димензии (ШxВxД): 598 x 820 x 550 mm
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.