Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 880 ден месечно.

Vox GHB 622

14.990ден

Комбиниран шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606106512663 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Комбиниран шпорет
Број на рингли: 2 рингли на гас, 2 електрични рингли
1 x рингла на гас, 75 mm, 1750 W
1 x рингла на гас, 100 mm, 3000 W
1 x електричнa, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
Волумен на рерната: 72 l
Потрошувачка на енергија по циклус: 0,8 kWh
Гратис плитка и длабока тепсија, хромирана решетка
Осветлување во рерната, сигурносни вентили, комплет за конверзија на гас, копче за гас, термостат
Голема фиока, метален капак, гратис кабел за струја
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Висина со отворен капак: 1450 mm
Длабина со отворена врата: 1050 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.