Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 1020 ден месечно.

Vox GF 400

17.490ден

Хоризонтален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Хоризонтален замрзнувач
Капацитет: 359 л
Ентериер на замрзнувачот: 2 корпи
Технологија: Антибактериска заштита
Климатска класа: T / ST / N / SN
Гас: R290
Најниска температура на работење: -15 °C
Ниво на бучава: 44 dB
Време на чување на храната во случај на прекин на електрична енергија: 55h
D тип цевка за ладење
Амортизирана врата
Конвертибилен замрзнувач
Лесно чистење на ентериерот
Други бенефиции: индикатори за моќност, работа, аларм и светло
Димензии (В x Ш x Д): 82.5 x 125.5 x 74.5 cm

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.