Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 820 ден месечно.

Vox GF 300

13.990ден

Хоризонтален замрзнувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Хоризонтален замрзнувач
Капацитет: 290 л
Ентериер на замрзнувачот: 2 корпи
Технологија: Антибактериска заштита
Климатска класа: T / ST / N / SN
Гас: R600a
Најниска температура на работење: -15 °C
Ниво на бучава: 43 dB
Време на чување на храната во случај на прекин на електрична енергија: 57h
D тип цевка за ладење
Амортизирана врата
Лесно чистење на ентериерот
Сигнал кога температурата станува превисока
Други бенефиции: Тркалца, индикатори за моќност, работа и аларм
Димензии (В x Ш x Д): 85 x 111.5 x 64.5 cm

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.