Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox GD 23 W

7.890ден

Вградна микробранова печка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Вградна микробранова печка
Дигитална контрола
Моќност: 1000 W
Моќност на скарата: 1250 W
Капацитет на рернa: 23 л
Дијаметар на стаклена паница: 270 мм
Автоматско мени со 8 различни програми
Одмрзнувањето зависи од големината на порцијата
Сигнал за завршување на програмата
Дистрибуција на 3D бранови, внатрешно светло, LED дисплеј, заштита за деца
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.