-20%

Vox GB1000

2.490ден 1.990ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601362 Категорија:

Опис

Електрична скара
Можност – 2000 W
Термостат – подесување на температура
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.