-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox GB1000

2.090ден

Електрична скара

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019601362 Категорија:

Опис

Електрична скара
Моќност – 2000 W
Тефлонски нелепливи плочи што овозможуваат екстремно лесно чистење
Вишокот масло лесно се отстранува
Термостат – подесување на температура
Димензии на плочата: 50.8 x 25.5 cm
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.