-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox FT5410

2.990ден

Фритеза

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602017 Категорија:

Опис

Фритеза
Моќност – 2750 W
Капацитет – 3,5 л
Може да се мие во машина за садови
Внатрешност на уредот – не’рѓосувачки челик
Термостат, тајмер, скриени греачи
Голем проѕирен прозорец
Сад што се отстранува
Светлосни сигнали
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.