-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 820 ден месечно.

Vox EHT 665

13.990ден

Електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606108649008 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Електричен шпорет
Број на рингли: 4
1 x електричнa, 80 mm, 450 W
1 x електрична, 180 mm, 1500 W
1 x електричнa, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 220 mm, 2000 W
Волумен на рерната: 65 л
Осветлување во рерната, каталитичка рерна со турбо опција и вентилатор, тајмер
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2300 W
Голема фиока, метален капак
Индикатор за вклучени рингли и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.