Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 760 ден месечно.

Vox EHT 5020 WG

12.990ден

Електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019604486 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Електричен шпорет
Број на рингли: 4
1 x електричнa, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 145 mm, 1000 W
1 x електричнa, 180 mm, 1500 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
2 x експресна рингла
Волумен на рерната: 50 л
Број на функции на шпоретот: 8
Функција за одмрзнување, вентилатор, осветлување во рерната
Вкупна моќ: 8500 W
Горен греач – 1000 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока, метален капак
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија, кабел
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 500 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.