Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 820 ден месечно.

Vox EHB 604 XL

13.990ден

Електричен шпорет

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606103194824 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Електричен шпорет
Број на рингли: 4
2 x електрични, 145 mm, 1000 W
1 x електрична, 180 mm, 1500 W
1 x електрична, 180 mm, 2000 W
Волумен на рерната: 72 л
Осветлување во рерната
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Дупли греач за скара: 2600 W
Голема фиока, метален капак
Индикатор за вклучени рингли и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Димензии (ШxВxД): 600 x 850 x 600 mm
Боја: бела
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.