-13%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 470 ден месечно.

Vox EBC 200 DB

7.990ден

Вградна плотна – стаклокерамика

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107731520 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Вградна плотна – стаклокерамика
Број на рингли: 2
Стаклокерамика, 145 mm, 1200 W
Стаклокерамика, 180 mm, 1800 W
Вкупна моќност: 3 kW
Индикатор за загреана рингла, сигурносно заклучување, копчиња на допир
Димензии за вградување (ШxД): 270 x 490 mm
Димензии (ШxВxД): 290 x 47,5 x 520 mm
Боја: црна
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.