-15%

Vox EBB 7226

18.190ден 15.490ден

Вградна рерна

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Вентилатор со греачи – 2000 W
Моќност: 3,1 kW, Волумен: 65 л
Дигитален тајмер, механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, турбо oпција, внатрешно осветлување, каталитичка
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.