-8%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 790 ден месечно.

Vox EBB 2110 IX XL

13.490ден

Вградна рерна

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107345581 Категории: ,
Купи со IuteCredit

Опис

Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Моќност: 2,6 kW, Волумен: 65 л
Механички тајмер и термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.