Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 700 ден месечно.

Vox EBB 1000 IX XL

11.990ден

Вградна рерна

Не е на залиха

SKU: 8606107731476 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Моќност: 2,6 kW, Волумен: 72 л
Горен греач – 1200 W, Долен греач – 1100 W
Термостат за скара – 1400 W
Механички термостат
Додатоци: решетка, плитка и длабока тепсија, гратис кабел
Големо надворешно и мало внатрешно стакло, метална врата, внатрешно осветлување
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 575 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 60 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.