Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 230 ден месечно.

Vox DPS6220

3.900ден

Парна станица

Не е на залиха

SKU: 8606019601317 Категорија:
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
Купи со IuteCredit

Опис

Парна станица
Моќност – 2200 W
Грејна плоча – Керамичка, овозможува лесно пеглање, без залепување на материјалот
Додатна корист – Варијабилно подесување пареа, вертикална пареа
Должина на кабел – 2.5 м
Систем за самочистење – Систем кој е под притисок, пробива запушување создадено од бигор
Систем за заштита од бигор – Овозможува долготрајна употреба без чести чистења
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.