Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox CGL 650 IX

8.490ден

Декоративен аспиратор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107984285 Категории: ,

Опис

Број на брзини на работење: 3
Сила на вшмукување: 253 m3/h
Број на мотори: 1
Номинална моќ на системот за осветлување: 3 W
Вид на светло: LED
Потрошувачка на енергија годишно: 60 kWh
Бучава: 61 dB
Димензии (ШxВxД): 600 x 280 x 450 mm
Боја: сива (Inox)
Гаранција: 5 години

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.