-16%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Vox CES8109B

1.090ден

Цедилка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606107984063 Категорија:

Опис

Moќност – 40 W
Капацитет: 1,2 л
Лесно складирање – Простор за чување на каблите
Систем за заштита – Блендерот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Тивко работење на соковникот – Пoмалку од 65dB
Гаранција – 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.