Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox CES 8113

1.090ден

Цедилка

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019602215 Категорија:

Опис

Моќност: 40 W
Капацитет: 1.2 л
Лесно складирање
Систем за заштита – Соковникот ќе работи само доколку сите делови се правилно поставени, не постои опасност од повредa
Едноставно чистење – Сите делови се перат во машина за садови
Можност за двосмерна ротација, конус за сечење во две големини
Димензии (Ш x В x Д): 17 x 16.5 x 24 cm
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.