Vox BBM 4406

6.490 ден

Мини пекар

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 600 W
Број на програми: 12
Големина на калапот: 700-900 г
LCD/LED дисплеј
Ја задржува топлината 60 мин. после завршување на програмата
Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија (15 мин.)
Одложен старт, прилагодлива контрола на печење, нелеплив отстранлив тефлонски сад
Додатоци: чаша за мерење, лажица за мерење
Tранспарентно стакло
Димензии: 35.8 x 28 x 28.7 см
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.