Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Vox BBM 1345

6.490ден

Мини пекар

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Моќност: 600 W
Број на програми: 12
Големина на калапот: 700-900 г
LCD/LED дисплеј
Ја задржува топлината 60 мин. после завршување на програмата
Можност да се меморираат сите функции во случај на прекин на електрична енергија (15 мин.)
Одложен старт, прилагодлива контрола на печење, нелеплив отстранлив тефлонски сад
Додатоци: кука, чаша за мерење, лажица за мерење
Tранспарентно стакло, можност за правење на џем
Димензии: 35.8 x 28 x 28.7 см
Гаранција: 25 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.