Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Unitronic 1722 – Replacement Remote Control For Panasonic

500ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Panasonic TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Panasonic модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.