Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Unitronic 1717 – Replacement Remote Control For Sony

500ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Sony TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Sony модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.