Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Unitronic 1713 – Ready 5 Replacement Remote Control

590ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Samsung, Sony, LG, Philips и Panasonic TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со Samsung, Sony, LG, Philips и Panasonic модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.