Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

Unitronic 1708 – Replacement Remote Control For Multibrand

590ден

Далечински управувач

Не е на залиха

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Multibrand TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Multibrand модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.