Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од 180 ден месечно.

Unitronic 1706 – Replacement Remote Control For Sharp

500ден

Далечински управувач

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Заменски далечински управувач за Sharp TV сетови
Функции: Menu, AV, Teletext, Color
Компатибилен со сите Sharp модели
Нема потреба од програмирање, подготвен за употреба
Не ја губи меморијата при промена на батериите

Дополнителни информации

Производител

Unitronic

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.