-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

TV Vox LED 65WOS315B Smart UHD

35.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Не е на залиха

SKU: 8606019605681 Категории: ,
Додај во листа на желби
Додај во листа на желби

Опис

Големина: 65″ (165 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart OS: webOS 5.0
Thinq AI, Magic Remote
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Антена влез x2, AV влез, CI+, LAN, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, Bluetooth, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Smart апликации: Netflix, Amazon prime video, YouTube
Друго: Miracast , WiDi, DLNA, AirPlay, PVR, E-manual, MEMC for 4K @60Hz, DRM & HDR, HLG поддршка
повеќејазичен OSD, Sleep Timer, Dolby Audio
Гаранција – 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

65" (165 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.