-14%
Нарачка над 3000 ден. можете да ја купите на рати преку IuteCredit, почнувајќи од ден месечно.

TV Vox LED 50WOS315B Smart UHD

24.900ден

Ultra HD Smart Телевизор

Додај во листа на желби
Додај во листа на желби
SKU: 8606019605667 Категории: ,

Опис

Големина: 50″ (127 см)
Тип на екран: Direct LED Slim
Разолуција: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
Smart OS: webOS 5.0
Thinq AI, Magic Remote
Моќност на звучниците: 2 x 8W RMS
Приклучоци: HDMI x3, USB x2, Антена влез x2, AV влез, CI+, LAN, SPDIF излез, излез за слушалки
Технологии: Wi-Fi, Bluetooth, HEVC H.265, PVR, Hotel Mode
Smart апликации: Netflix, Amazon prime video, YouTube
Друго: Miracast , WiDi, DLNA, AirPlay, PVR, E-manual, MEMC for 4K @60Hz, DRM & HDR,HLG поддршка
повеќејазичен OSD, Sleep Timer, Dolby Audio
Гаранција: 36 месеци

Дополнителни информации

Производител

Vox

Големина на екран

50" (127 cm)

Резолуција

Ultra HD

Оценки

Сеуште нема оценки.

Само најавени корисници што го купиле овој производ можат да остават оценка.